< < TEMAD Genel Muhasibi ile Yüksek Disiplin Kurulu Üyesi İstifa Etti
All for Joomla All for Webmasters
Cuma, 08 Mart 2019 22:02

TEMAD Genel Muhasibi ile Yüksek Disiplin Kurulu Üyesi İstifa Etti

Öğeyi Oyla
(4 oy)

30 Kasım 2017’de yapılan Olağan Genel Kurulda seçilen Hamza DÜRGEN ekibinde yaprak dökümü devam ediyor. Her ne kadar istifalar kamuoyuna açıklanmasa da temad.org WEB sayfasında Yönetim Kurulu ve Yüksek Disiplin Kurulu şemalarında değişiklikler açıkça görülüyor.

08 Mart itibarı ile TEMAD sitesindeki Yönetim Kurulu şemasında Genel Muhasip Necdet ÇÖRDÜK’ün istifa ettiği yerine Yönetim Kurulu üyesi İzzettin SAYINDI’nın görevlendirildiği görülüyor. İzzettin SAYINDI’dan boşalan Menkul ve Gayrimenkul değerlerden sorumlu Yönetim Kurulu üyeliğine de Yedek Listeden Ertuğrul GÜNERİ’nin getirildiği görülüyor.

Necdet ÇÖRDÜK’ün istifası ile seçildikleri günden bu yana iki Genel Muhasip istifa etmiş bulunuyor.

necdet corduk

izzettin sayindi

guneri

Yönetim Kurulundan daha önce Ali İhsan BAKACAK, Önder SARAÇOĞLU, Osman AKCAN ve Musa KÖKSOY istifa etmişti. Necdet ÇÖRDÜK ise Osman AKCAN’ın istifası üzerine yedek listeden Genel Muhasiplik görevine getirilmişti.

Bir diğer istifa da son dönemlerde gerçekleştirdikleri hukuksuz ve keyfi İHRAÇLARLA tepki çeken Disiplin Kurulundan. Disiplin Kurulu Başkan Yardımcısı Necdet AKYÜZ’ün de istifa ettiği yerine yedek listeden Turabi TÜTÜN’ün getirildiği görülüyor. Bilindiği gibi 30 Kasım 2017’de Disiplin Kuruluna seçilen TEMAD ile mahkemelik olan İSTEMAD’ın avukatı Mesut YILDIRIM daha önce istifa etmiş yerine de Buca Şube Başkanı Hasan Hüseyin KOÇER getirilmişti.

akyuz 1

Yüksek Disiplin Kurulundan istifa eden Necdet AKYÜZ 2018 yılında Genel Merkeze şube bütçesinden 60.000 TL borç veren şube başkanı olarak da biliniyor.

Şeffaf yönetim vaadiyle göreve gelen Hamza DÜRGEN ekibinin 15 ayda gerçekleşen 7 istifa ile ilgili hiçbir açıklama yapmaması da dikkat çekici bir husus.

İlk Yönetim Kurulu ve Yüksek Disiplin Kurulu listelerini aşağıdaki resimlerden inceleyebilirsiniz.

ilk yonetim

disiplin ilk

Ek Bilgi

  • Facebook Yorum:
    Share on Myspace
Okunma 4912 defa Son Düzenlenme Salı, 10 Mart 2020 22:14

You have no rights to post comments

Yandex.Metrica | ©Emekli Asubaylar